Inschrijvingsformulier Word (NL)
Inschrijvingsformulier PDF (NL)

Formulaire d'inscription Word (FR)
Formulaire d'inscription PDF (FR)

Entry form Word (ENG)
Entry form PDF (ENG)

Palmares Clubshows met CAC - Palmarès Club Shows avec CAC:
Klik op de foto's om te vergroten - Cliquez les photos pour agrandir - Click on the pictures to enlarge

1984

Ch. Zoë van de Oeienbos
Ch. Grock of the Linden Trees

Judge: Mme. P. Rouly (B)



1985

Ch. Zoë van Oeienbos - BOB
Ch. Charcoal van de Oeienbos - BOS

Judge: Mr. Claus Weis (G)



1986

Ch. Grock of the Linden Trees - BOB
Ch. Howling Rebel's Quincy - BOS

Judge: Mrs. Ellen Richards (UK)



1987

Ch. Jessy von Dagobertshof - BOB
Ch. Howling Rebel's Quincy - BOS

Judge: Mr. Bas Bosch (NL)



1988

Ch. Jessy von Dagobertshof - BOB
Ch. The Lord of Hart Rendy - BOS

Judge: Mr. Siegfried Peter (G)



1989

Ch. Nectaire of the Linden Trees - BOB
Ch. Barilla Plonkerella - BOS

Judge: Mrs. Lily Ickeringill (UK)



1990

Ardent du Val Memorin - BOB
Ch. Kleopatra de Salix Babilonica - BOS

Judge: Mr. Jean-Pierre Boitard (FR)



1991

Ch. Chasedown Wisteria - BOB
Multi Ch. Wilberforce of the Linden Trees - BOS

Judge: Mrs. Ruth Bander (CH)




1992

Bardolyn's Arora - BOB
Multi Ch. Wilberforce of the Linden Trees - BOS

Judge: Mrs. Jane Crease (UK)




1993

Multi Ch. Badger Creek Dynamite - BOB
Ch. Badger Creek Dinkum - BOS

Judge: Mrs. Linda Glover (UK)




1994

Sullon Casey - BOB
Multi Ch. Badger Creek Dynamite - BOS

Judge: Mr. Ken Miller (UK)




1995

Sullom the Commander - BOB
Ch. Phoenix de Salix Babilonica - BOS

Judge: Mr. J. Hiddes (NL)




1996

Multi Ch. Phlox de Salix Babilonica - BOB
Multi Ch. Badger Creek Dynamite - BOS

Judge: Mrs. L. De Ridder (B)




1997

Multi Ch. Timour du Noble Limier - BOB
Multi Ch. Badger Creek Dynamite - BOS

Judge: Mrs. Bri. Capello (A)




1998

Multi Ch. Phlox de Salix Babilonica - BOB
Picorex de Salix Babilonica - BOS

Judge: Mr. Jean-Pierre Boitard (FR)




2000

Multi Ch. Vargo du Noble Limier - BOB
Multi Ch. Victoire du Noble Limier - BOS

Judge: Mr. & Mrs. Erdos (H)




2001

R'Lock - BOB
Multi Ch. Ylona du Noble Limier - BOS

Judge: Mrs. V. Owen (UK)




2002

Multi Ch. Vargo du Noble Limier - BOB
Multi Ch.  Althea du Noble Limier - BOS

Judge: Mr. R. Pollet (B) - Mr. A. Dewilde (B)




2003

Bellefeuille du Noble Limier - BOB
Multi Ch. Vargo du Noble Limier - BOS

Judge: Mrs. Sojle Bister (SF)




2004

Multi Ch. Althea du Noble Limier - BOB
Multi Ch. Cardinal Truffe Médiévale - BOS

Judge: Mr. Damir Stok (CRO)




2005

Multi Ch. Althea du Noble Limier - BOB
Ch. Great Hunter of Sincere Dignity - BOS

Judge: Mr. M. Manucci (IT)




2006

Multi Ch. Althea du Noble Limier - BOB
Ch. Cambridge Truffe Médiévale - BOS

Judge: Mr. J. Homem de Melo (P)




2008

Multi Ch. Althea du Noble Limier - BOB
Multi Ch. Cambridge Truffe Médiévale - BOS

Judge: Mr. Vladimir Tarasov (RUS)




2009

Multi Ch. Althea du Noble Limier - BOB
Multi Ch. Collin Podjermanske Skaly - BOS

Judge: Mr. J. Hiddes (NL)



2010

Multi Ch. Althea du Noble Limier - BOB
Ch. Impatient du Noble Limier - BOS

Judge: Mrs. Susan Lacroix (USA)



2011

Multi Ch. Faustine de la Meute d'Antan - BOB
Ch. Ysengrin Famous Alhavant - BOS

Judge: Mr. P. Kroll (G)



2012

Multi Ch. Enya of Kleopatra's Glory - BOB
Multi Ch. Attis Frigiyskiy - BOS

Judge: Mrs. Eileen Peers (UK)



2013

Loamy Lane's Lorensofia - BOB
Tarentino Kuentino Monologas - BOS

Judge: Mrs. K. Schwippelova (CZ)



2014

Multi Ch. Kazan Truffe Médiévale - BOB
Kayenne de la Meute d'Antan - BOS

Judge: Mr. M. Manucci (IT)


2015

Multi Ch. Kazan Truffe Médiévale - BOB
Ch. Katlijn de Salix Babilonica - BOS

Judge: Mr. R. Favre (FR)


2016

Multi Ch. Fiacre Truffe Médiévale - BOB
Ch. Vascia Nene - BOS

Judge: Mrs. Finne (SF)


2017

?